Tłumaczenia pisemne dokumentów języka angielskiego i rosyjskiego. Przysięgłe tłumaczenie ustne z włoskiego, niemieckiego oraz niderlandzkiego. Dobry bardzo tani tłumacz szybki greckiego duńskiego japońskiego wschodniego tłumacz chińskiego zagranicznego, duża agencja profesjonalna atrakcyjna biuro tłumaczeń z Warszawy i okolic Piaseczna. Organizowanie spotkań biznesowych bankietów zagranicznych ukraińskiego również portugalskiego i hiszpańskiego. Tłumacz języka technicznego prawniczego sądowego medycznego specjalistycznego języka książek obcojęzycznych obcokrajowców. Online wysyłka gratis biurowe tłumaczenie na żywo, tłumacz białoruskiego norweskiego i angielskiego. Na dziś tłumaczeń zlecenia symultaniczne i kabinowe, konsekutywne. Węgierskiego łacińskiego, tłumacz przysięgły, ekspresowe zlecenia i szybkie.
O NAS OFERTA CENNIK PROMOCJE PRACA KONTAKT


Język francuski

    Tłumaczenia tekstów przysięgłych i zwykłych języka francuskiego bez względu na trudność tekstu wykonujemy w cenie:
1620 znaków - 39,00 zł
1350 znaków - 29,00 zł (możliwe przy tłumaczeniach powyżej 250 stron).
Należy założyć, że tłumacz wykonuje tłumaczenia ok. 6-9 stron dziennie.

Tłumacz przysięgły opowiada:

Francuski
    Język francuski (fr. langue française lub prościej français) - język pochodzenia indoeuropejskiego z grupy języków romańskich. Jako językiem ojczystym posługuje się nim ok. 65 mln ludzi. 280 mln mieszka w krajach gdzie francuski jest jednym z języków urzędowych bądź powszechnie używanych (54 kraje). Paradoksalnie, w Algierii, Maroku i Tunezji, gdzie nie ma statusu języka urzędowego jest bardziej rozpowszechniony niż w krajach Czarnej Afryki gdzie jest jedynym językiem urzędowym. W 32 państwach ma status języka urzędowego - większość z nich należy do Frankofonii, międzynarodowej wspólnoty krajów francuskojęzycznych.

    Francuski jest jedynym językiem urzędowym w 22 państwach na świecie, w dalszych kilku jest jednym z urzędowych

    Język francuski jest używany także w Stanach Zjednoczonych przez potomków osadników z Francji (ok. 2 mln.) głównie w stanach Luizjana (Cajune) i Maine oraz we Włoszech (100 tys.). Ponadto posługują się nim mieszkańcy dawnych kolonii francuskich w Azji (Wietnamu, Laosu, Kambodży) i północnej Afryki (Algierii, Maroka, Tunezji) oraz Libanu na Bliskim Wschodzie.

    Francuski od XVIII wieku był językiem międzynarodowym, przede wszystkim dyplomacji i kultury. Znajomość tego języka była postrzegana jako obowiązek każdej lepiej wykształconej osoby na świecie aż do lat 70. XX wieku.

    Francuski był bardzo popularny w Polsce, szczególnie wśród arystokracji. W całej Europie wykształceni ludzie posługiwali się na co dzień francuskim, na przykład arystokracja rosyjska. W języku polskim do niedawna bardzo popularne było jeszcze francuskie "par excellence" (w całym tego słowa znaczeniu). Dzięki temu dziedzictwu oraz nieustającej promocji języka przez rząd francuski, nadal posiada on ogromne znaczenie mimo wyparcia go w wielu sytuacjach przez język angielski.

    W średniowieczu francuski był językiem dworu angielskiego. Dzisiejsze motto brytyjskie (Dieu est mon droit) nadal jest zdaniem francuskim. Francuski jest również najpopularniejszym językiem, jakiego uczą się wykształceni Brytyjczycy, na drugim, czasem na pierwszym miejscu jest w Niemczech.

    Według konstytucji Francji, język francuski jest od 1992 roku oficjalnym językiem tego kraju. Język jest używany w oficjalnych publikacjach rządowych i publicznych szkołach. Reklamy obcojęzyczne wyświetlane we francuskiej telewizji muszą zawierać tłumaczenie na francuski.
Darmowy słownik językowy on-line:

Tłumaczenie:
dokumentów urzędowych - umowy dowody paszporty prawo jazdy samochodowe (brif) akty małżeństwa urodzeń i zgony, zaświadczenia
więcej >>

Tłumacz w centrum!
    Biuro tłumaczeń zlokalizowane jest w centrum warszawy w śródmieściu przy ul. Stawki niedaleko starego miasta w odległości niecałych 4 km od ścisłego centrum przy biurowcu Intraco - na terenie całej Warszawy oferujemy dowóz gratis w dogodnych godzinach.
więcej >>
Przyjmowanie zleceń / kontakt:
tel. +48 22 831 47 01
mob. +48 501 104 354
fax: +48 22 635 93 88
stawki@pro.onet.pl
Skype: stawki
Tłumaczenia m.in.: angielskiego | białoruskiego | czeskiego | duńskiego | francuskiego | hiszpańskiego | niderlandzki | litewskiego | niemieckiego | norweskiego | portugalskiego | rosyjskiego | słowackiego | szwedzkiego | ukraińskiego | włoskiego | węgierskiego
tłumacz przysięgły w Warszawie Centrum
© by Roksela.com