Tłumaczenia pisemne dokumentów języka angielskiego i rosyjskiego. Przysięgłe tłumaczenie ustne z włoskiego, niemieckiego oraz niderlandzkiego. Dobry bardzo tani tłumacz szybki greckiego duńskiego japońskiego wschodniego tłumacz chińskiego zagranicznego, duża agencja profesjonalna atrakcyjna biuro tłumaczeń z Warszawy i okolic Piaseczna. Organizowanie spotkań biznesowych bankietów zagranicznych ukraińskiego również portugalskiego i hiszpańskiego. Tłumacz języka technicznego prawniczego sądowego medycznego specjalistycznego języka książek obcojęzycznych obcokrajowców. Online wysyłka gratis biurowe tłumaczenie na żywo, tłumacz białoruskiego norweskiego i angielskiego. Na dziś tłumaczeń zlecenia symultaniczne i kabinowe, konsekutywne. Węgierskiego łacińskiego, tłumacz przysięgły, ekspresowe zlecenia i szybkie.
O NAS OFERTA CENNIK PROMOCJE DLA TŁUMACZY KONTAKT


Tłumaczenia pisemne

    Nad jakością każdego tłumaczenia pisemnego czuwają profesjonaliści. Nasi tłumacze to osoby które swoją wiedzę językową zdobyli podczas studiów wyższych na renomowanych uczelniach oraz na wieloletnich wyjazdach zagranicznych. Ponadto rozwijają własne kompetencje i wciąż poszerzają swoje specjalizacje. Oprócz bardzo dobrej znajomości języka, doświadczenia i wiedzy tłumacze muszą posiadać także określone dyspozycje psychiczne takie jak cierpliwość w poszukiwaniu właściwej terminologii, skrupulatność i dokładność. Do każdego tłumaczenia przykładamy dużą wagę bez względu czego dotyczy. Nasi klienci obdarzają nas zaufaniem dlatego też każde tłumaczenie i dokumenty są traktowane jako poufne. Na każde tłumaczenie udzielamy 100 letniej gwarancji i to właśnie z tego powodu pracują dla Nas najlepsi ludzie w branży!
● Tłumaczenia zwykłe
    Teksty ogólne, prawnicze, medyczne, techniczne, bankowe, ekonomiczne, informatyczne, turystyczne, strony internetowe, książki, dokumenty i wiele innych.
● Tłumaczenia przysięgłe
    Dokumenty urzędowe, pisma sądowe, akty notarialne, pozwolenia i inne pisma wymagające poświadczenia tłumacza przysięgłego.

Tłumaczenia wykonywane są w trybach:
● Zwykłym - zlecenie realizowane jest w ciągu 4 dni roboczych, przy założeniu 10 stron dziennie
● Pilnym - zlecenie pilne realizowane jest nazajutrz cena tłumaczenia jest wyższa o 50%
● Express - zlecenie jest realizowane natychmiast w ciągu dnia roboczego cena tłumaczenia jest wyższa o 100%

    Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego zawiera 1620 znaków lub 1350 znaków faktycznie postawionych przez tłumacza, liczonych przez komputer. Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1120 znaków, strona zaczęta liczona jest jako pełna.

Tłumaczenia ustne

    Tłumaczenia ustne wykonują wybrani tłumacze. Muszą posiadać odpowiednie predyspozycje takie jak: miły i doniosły głos, zdolności aktorskie ale również odporność na stres i zmęczenie.

Wykonujemy następujące tłumaczenia ustne:
● symultaniczne (kabinowe) - przeważnie zatrudnia się 2 tłumaczy którzy zmieniają się co pół godziny. Tłumaczenie odbywa się na bieżąco i przekazywane jest od razu za pomocą słuchawek do słuchaczy. Wymagają od tłumacza niewyobrażalnego skupienia i dokładności i wykorzystywane są głównie podczas konferencji lub w większych spotkaniach biznesowych.
● konsekutywne - czyli tłumaczenia wykorzystywane w małym gronie. Tłumaczenie przekazywane jest słuchaczom co kilka zdań podczas przerwy mówcy. Jest to mniej kosztowna usługa ponieważ nie wymaga się obecności kilku tłumaczy.
● przysięgłe - wykorzystywane podczas bardzo ważnych spotkań, w różnego typu urzędach, sądach oraz podczas zgromadzeń wspólników.

Darmowy słownik językowy on-line:

Tłumaczenie:
dokumentów urzędowych - umowy dowody paszporty prawo jazdy samochodowe (brif) akty małżeństwa urodzeń i zgony, zaświadczenia
więcej >>

Tłumacz w centrum!
    Biuro tłumaczeń zlokalizowane jest w centrum warszawy w śródmieściu przy ul. Stawki niedaleko starego miasta w odległości niecałych 4 km od ścisłego centrum przy biurowcu Intraco - na terenie całej Warszawy oferujemy dowóz gratis w dogodnych godzinach.
więcej >>
Przyjmowanie zleceń / kontakt:
tel. +48 22 831 47 01
mob. +48 501 104 354
fax: +48 22 635 93 88
stawki@pro.onet.pl
Skype: stawki
Tłumaczenia m.in.: angielskiego | białoruskiego | czeskiego | duńskiego | francuskiego | hiszpańskiego | niderlandzki | litewskiego | niemieckiego | norweskiego | portugalskiego | rosyjskiego | słowackiego | szwedzkiego | ukraińskiego | włoskiego | węgierskiego
tłumacz przysięgły w Piasecznie oraz tłumacz przysięgły w Warszawie Centrum
© by Roksela.com